Akce

Anketa

Jak archivujete své domací videonahrávky ?
 


Skenování - digitalizace
(fotografie, obrazové předlohy)


Proč provádět digitalizaci - skenování

Stejně jako u celuloidových filmů, tak i u kinofilmů, diapozitivů, svitkových filmů a taky fotografií dochází časem k degradaci materiálů, na kterých jsou uložené naše vzpomínky. Jak rychle k tomu dochází, záleží na kvalitě filmového či papírového materiálů na tom, jak byly zpracovány a jak jsou uskladněny, a dále promítáním diapozitivů či prohlížením fotografií. Dalšímu opotřebení a ztrátě kvality lze předejít jedině tím, že obraz digitalizujeme. Digitalizací dostaneme již s neměnnou a trvalou kvalitou, kterou můžeme bezztrátově kopírovat, prohlížet na televizi, počítači či projektoru, posílat nebo prezentovat na internetu. Pokud chceme fotografie vytvořit z negativu, vystavujeme jediný exemplář, možnosti ztráty a poškození. Digitalizací skenováním je tento problém vyloučen.


Skenovat je možné černobílé i barevné podkladyFotografie, obrazové předlohy
(do velikosti A4)

Co byste možná ještě chtěli vědět

  • Všechny materiály Vám budou vráceny.
  • V případě, že využijete zásilkovou službu, zcela jistě zásilku pojistěte.
  • Uvedete-li do objednávky svůj e-mail, budete informováni (při zaslání) o došlé zásilce.
  • Hotovou zakázku vám doručíme stejnou cestou zpět, pokud nebylo dohodnuto jinak. O jejím odeslání, případně uložení ve sběrně, a ceně, vás budeme informovat textovou zprávou na mobilní telefon nebo e-mail.
  • Úhrada je provedena v hotovosti, je-li zakázka uložená ve sběrně. V případě zaslání zpět je zpracovaná zakázka zaslána formou dobírky, pokud není dohodnuto jinak.
  • Zakázka je zpracována obvykle do týdne (dvou). Záleží na množství filmů/fotografií. Potřebujete-li mít zakázku zpracovanou do určitého data, předem nás kontaktujte.
 
hairy mobile porn